Polisten LGBTİ eylemcilere müdahale – DW Türkçe – Istanbul Videopublished: 2018-07-02 09:52:30

26. Onur Haftası geride kaldı. 1 Temmuz’daki Onur Yürüyüşü’ne İstanbul Valiliği’nden izin çıkmamasına rağmen eylemciler Beyoğlu’nda bir sokakta toplandı. Polis grubun basın açıklamasına izin verse de daha sonra yürüyüş yapmak isteyenlere biber gazı ve plastik mermi ile müdahale etti. Uluslararası Af Örgütü 11 kişinin gözaltına alındığını duyurdu.

Youtube kanalımıza abone olun: https://www.youtube.com/dwturkce

Watch the original Istanbul Video here

Some local news is curated - Original might have been posted at a different date/ time! Click the source link for details.

32 Comments - Write a Comment

 1. Yine lut kavmi masalını gerçek sanan yobaz cahiller doluşmuş videoya. Lanet olası korkaklar.

  Reply
 2. Fatih'in fethettiği İstanbul ibnelere mi kalmış? Bu nasıl ahlaksızlık lan böyle?!

  Reply
 3. Lut kavminden ibret almayan insanlar… YARABBİ YARDIM ET!

  Reply
 4. Sevgili takipçilerimiz, etik kurallarımız gereği hakaret, küfür, nefret söylemi, taciz, tehdit veya ırkçı söylemler içeren yorumlarınız silinecektir. Lütfen soru ve yorumlarınızı bu kuralı gözeterek yazın! Teşekkürler…

  Reply
 5. Lgbti ili bir brey olarak söylüyorum ki kimseye dini dili ırkı ve cinsiyeti hakkında seçme hakkı sunulmuyor insanlar bunlardan birini bile seçme karar verme şansına sahipde değildir öyleyse geriye tek bişey kalıyor saygı duymak .gün gelir herkezin merhamet ve vicdana ihtiyacı olur !!!

  Reply
 6. abi bune ya midem bulanıyor iğrenç tiplere felan bi bak ya kusacam yeminle bunlar insan felan olamaz

  Reply
 7. ülkem adına iki farklı duygu içindeyim . bu onur yürüyüşü neden engellendi ? güvenlik nedeni ise neden devlet görevi olan güvenligi sağlayamıyor? muz cumhuriyeti tanımına giderek yaklaşıyoruz gibime geliyor. ülkedeki tüm farklılıklar çok renklilikler güzel bir şeydir. olmalıdır da. onlar bizden biz onlardanız. gelecegimizin daha hür ve barışçıl olmasını diliyorum. BAŞARACAĞIZ,BAŞARACAĞIZ,BAŞARACAĞIZ. inanalım yeter

  Reply
 8. Onur degil pislik yürüyüşü

  Reply
 9. Dün yolda iki köpek gördüm çiftleşirken aklıma bunlar geldi hayvandan ne farkınızvar onlar sizden daha temiz

  Reply
 10. atacan bi bomba şuraya sonra her yer gökkuşağı shshsj

  Reply
 11. en azından Türkiye'deki siyasetçilerden daha fazla şeref ve haysiyet sahibi oldukları kesin…

  Reply
 12. Kimse delikanlılığımızı sorgulamasın ayol

  Reply
 13. Lut, kavmine dedi ki: "Alemlerde, sizden önce hiç kimsenin yapmadığı 'fahşayı' (hayasızlığı) mı yapıyorsunuz? Gerçekten siz, kadınları bırakıp, şehvetle erkeklere mi yaklaşıyorsunuz? Doğrusu siz, 'müsrif'(haddi aşan) bir kavimsiniz."

  Lut Kavmi'nin cevabı: "Bunları, yurdunuzdan sürüp çıkarın, muhakkak bunlar, temiz kalmak isteyen insanlardır." demekten başkası olmadı.

  Bunun üzerine Biz, karısı dışında, (Lut'u) ve ailesini kurtardık; (karısı) ise, helake uğrayanlardan oldu. Ve onların üzerine, bir (azap) sağanağı yağdırdık. Bak! Mücrimlerin(suçluların) akıbeti nasılmış?

  [ARAF(7)/80-84]

  Reply
 14. Kadin kadina edkek erker gidiyor nesil bozulmuş normal disi iliski adı Onur yürüyüşü olmuş kiza erkek.erkege kiz yetmio adi onur.olmus…

  Reply
 15. ülkeler arası karşılıklı top atılsa bu kadar top çıkmazdı amq çocukları

  Reply
 16. Dalga geçmeyin, hormonsal bu.

  Reply
 17. Heteronormativeyi yıkacağız

  Reply
 18. Sizin onur anlayışınız bu Mu??? Allah ıslah etsin

  Reply
 19. Polis lgbt lere sert müdahele ediyor ama bursada TÜRK halkına satırlarla saldıran şerefsizlere müdahele etmiyor çünkü onlar suriyeli ?

  Reply
 20. Ya iyi güzel LGBT var ama normal şekilde ilişkiye(kız-erkek) girenlerin niye yürüyüşü yok ya bizde yolumuzu bulak o arada.

  Reply
 21. SADECE türkiye de böyle bir sey olur !!! Baska ülkeler de onur yürüsüne hic kimse karismiyor, buda iste türkiye nin ne kadar igrenc bir ülke oldugunu yeniden ispatlar nefret dolusunuz hepiniz. Allah tan türkiye de yasamiyor um burdan ama ülkeniz igrenc görüniyor bogulun mutsuzlugunuzda yanin kendi ceheneminizde !

  Reply
 22. Kimse bunun bir “tercih” olduğunu düşünmesin. Türkiye gibi bir yerde zaten hiç bir insan bile bile “hey, ben gayim böyle yaşamak istiyorum” demez. Toplumsal baskılar vb sebeblerden dolayı, kimse bunu göze almaz. LGBTİ bireyi olmak tamamıyla doğuştan gelen birşeydir. Gen’inde varsa vardır yoksa yoktur arkadaşım! Beğenen LGBTİ bireyleri kabullenir beğenmeyen götünü yırtınsın dursun, sonsuza dek var olacaktır ?️‍?

  Reply
 23. Terbiyesiz olmayıp insan gibi yaşasınız size kimse karışmaz özgür olmak höt açmak değildir ruh hastaları

  Reply
 24. Abi bizim ülkede ne kadar ahlaksızlık kitap sızlık Adilik varsa Almanların bu kanallarında ne kadar övgüye Mazhar oluyorlar ya Anlamak mümkün değil gerçekten güzel ülkemizin aile ve ahlak yapısını bozmak için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar Gençliğimizi getirdikleri hale bak Güya Müslüman bir ülkeyiz ortalık alkolik Uyuşturucu bağımlısı gay ve lezbiyenler den geçilmez oldu böyle giderse kurunun yanında yaşta yanar Allah hepimizi helak eder bir an önce bu ahlaksızlığın önüne geçilmesi lazım

  Reply
 25. bir marifet gibi savunuyorsunuzya bunlari ne diyim vallah. ALLAH lut Peygamberin zamaninda tas yagdirdi ve bunada masal dediler. Ulan illa yeniden mi olmali o hadisel. Gerizekalilar yabancilarin beyni marsa goc etmekle mesgulken burdakilarda gay olmak ve marifet gibide savunmak. Cehennemliksiniz ve bunun inkari yok. Gunah anlayin bunu. erkek erkekle cinsel iliskiye girmesinin neyini devlet savunsun.

  Reply
 26. Faşizme karşı bacak omuza !!!

  Reply

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.