İSTANBUL • HALICIOĞLU MAHALLESİ: Köpeğe Tecavüz Ederken Yakalandı (Son Dakika) – Istanbul Videopublished: 2018-09-12 14:14:00

İstanbul’da kan donduran görüntüler! Köpeğe tecavüz ederken yakalandı
İstanbul Halıcıoğlu’nda kaydedildiği iddia edilen görüntülerde bir kişi, sokakta köpeğe tecavüz ederken görüntüleniyor. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler büyük tepki çekti.
Hayvanlara yönelik cinsel istismar haberlerinden bir yenisi İstanbul’dan geldi. İstanbul Halıcıoğlu’nda çekildiği iddia edilen görüntülerde, bir kişi, sokakta köpeğe tecavüz ederken amatör kamera tarafından kaydediliyor.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞILDI

Videonun sosyal medyada paylaşılmasının ardından, olay büyük yankı uyandırdı. Görüntüleri paylaşan bazı kullanıcılar olayın dün gerçekleştiğini ifade ediyor.

vadi istanbul avm
istanbul halıcıoğlu
eyüp askerlik şubesi
sabiha gökçen kadıköy
cvv kodu nerede
yalova askerlik şubesi
eskişehir anadolu üniversitesi ikinci üniversite
bedelli askerlikte izlenecek yol
el yazısı yazma programı
halıcıoğlu nerede
bakaya bedelli
sütlüce nereye bağlı
vukuatlı nüfus cüzdanı örneği
halıcıoğlu, vadi istanbul avm, vadi istanbul
tecavüz, tecavüz sahnesi, kadın
köpek, köpekler
cinsel saldırı, tecavüz, istanbul
istanbul,
istanbul muhafızları,
istanbul trip

Watch the original Istanbul Video here

Some local news is curated - Original might have been posted at a different date/ time! Click the source link for details.

7 Comments - Write a Comment

 1. Gündemin son dakika ve güncel haberlerini izlemek için kanalımıza abone olmayı unutmayın.

  Reply
 2. Allahim cehennemde yasiyoruz resmen. Allah senin belani versin orospu cocugu yaratik.. bunu ceken vatandas inip assagi anasini sikemedinmi orospu cocugun ?

  Reply
 3. Bunu çeken şerefsiz o adamı gebertseymiş ya izleyeceğine

  Reply
 4. keşke ağzını burnunu kırsaydınız neden çekiyorsunuzki vurun sikine sikine bak daha yapabilcekmi o.ç

  Reply
 5. Ben bu videoyu çekenle bu şerefsizliği yapanı bir tutarım! Kanıt olmasını istiyorlarsa sessizce birisini çağırsın telefonu ona versin hemen müdahale etmeye gitsin! Gözümde bu kişi de aynı suçu yapmış kadar hatalı.

  Reply
 6. Bu masumlari koruyan yasalari cikarmiyorlar, tecavuzculeri koruyorlar..bastaki kravatli pezevenkler dilerim en sevdikleriniz arkali onlu tecavuze iskrnceye maruz kalsin, belki o zaman anlarsiniz, bu gariplerin cilesini…ulkenin her tarafindan pislik akiyor..lanetli bir ulke olduk..ne yurt icinde ,ne yurt disinda zerre itibarimiz kalmadi..bosuna degil bu ulkenin basina gelen musibetler…%90 i musluman bir ulkeyiz soz de..bu videoyu ceken, Allah senin de belani versin, biriniz cekip, biriniz odun alip kafasini yaramadiniz mi? Nasilsa delil var? Ustelik kamuoyu olusturuduk…her turlu arkanizda dururduk …herkes semtini temizlesin boyle pisliklerden, surgun edin, sehrinizin, mahallenizin adi boyle rezilliklerle anilmasin..gencler bu isler size duser ayik olun..

  Reply
 7. amk çoçuğu bunu çeken kimse porno izler gibi izlemişmi birde müdahale neden etmedin sonuna kadar çekiyorsun

  Reply

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.