Süleyman ÖZIŞIK : İstanbul’u kim kazanır – Istanbul Videopublished: 2018-09-13 13:24:00

Daha fazlası için www.seslimakale.com
Facebook.com/seslimakale
Twtter.com/@seslimakale

yazıyı okumak için tıklayınız : http://www.internethaber.com/istanbulu-kim-kazanir-1902720y.htm

Watch the original Istanbul Video here

Some local news is curated - Original might have been posted at a different date/ time! Click the source link for details.

7 Comments - Write a Comment

 1. CHP yine hayal kurup rüya görüyor her zamanki gibi.

  Reply
 2. Çapan ve Kadıoğlu nun talan edip betonlaştırdığı, nefes almanın ve araba sürmenin işkenceye döndüğü bir ilçe

  Reply
 3. Istanbul ve ankara yi akp alir izmir i zorlar ama chp alir

  Reply
 4. gitti sizin zamanlariniz bi daha hep zayiflayip yok llucaksiniz adnan menderesi takmayip sallamadiniz adamcagiz idama giderken yok olucaksiniz dedi

  Reply
 5. Yıllardır dil döktük yapmayın etmeyin yazıktır dikmeyin şu ucubeleri esenyurta diye dinletemedik kadıoğlu resmen mahfetti esenyurt u son secimlerdeki ak parti oy oranindanda belli zaten kendini milletten ustun gören belediye başkanı sayesinde esenyurtu maalesef kaybedecek artık reis, kadıoğlu nu diktiği ucubelerin birinin uzerine oturtur heralde

  Reply
 6. olay sadece partilerin stratejileri ile olmuyor, asil halkin gozunu acmadi ve kendine ve gelecegine yatirim yapmasi. Sen git hala yurt disinda emir aldigi kesin olan chp, hdp, iyi parti veya sadete oy ver. Allah akil fikir versin. unutma! herkez laik oldugu sekilde yobetilir. izmiri hatirla.

  Reply
 7. Esenyurt iyi bir hizmeti hak ediyor belkide istanbulun en hızlı gelişen ilçesi doğulu kardeşlerimizin çok olduğu doğrudur siyaseten şimdiden herkez anlamış. Bence proje kapsamlı bakılmalı egitim sanat kültürel ekonom iyi bir hizmet gerekir oy gözüyle olmasın esenyurt iyi bir hizmeti hak ediyor..

  Reply

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.