Son Seçim Anketi – İSTANBUL ANKARA BURSA ŞİŞLİ Millet İttifakı Önde – Istanbul Videopublished: 2019-03-23 11:21:28

İstanbul – Ankara – Bursa ve Şişli en güncel yerel seçim anket sonuçları yayımlandı. 31 Mart Yerel Seçimlerine günler kala yayınlanan son yerel seçim gezici anketi sonuçlarına göre Millet İttifakı adayı Ekrem İmamoğlu Binali Yıldırım’la farkı kapattı. Ankara yerel seçim anket sonuçlarına göre de Mansur Yavaş önde görünüyor. Yakın zamanda açıklanan Antalya – Adana – Bursa – Aydın – Eskişehir – Mersin – Balıkesir – Samsun – İzmir – Hatay yerel seçim anketi sonuçlarına göre Millet ittifakı büyük şehirlerde öne geçmiş görünüyor.

Kanalımıza abone olmayı ve bildirim zilini açmayı lütfen unutmayın

#31mart2019 #yerelseçimanketi #sonyerelseçimanketi

Watch the original Istanbul Video here

Some local news is curated - Original might have been posted at a different date/ time! Click the source link for details.

2 Comments - Write a Comment

  1. Anap'dan daha kötü olacak Akp'nin iyi günleri bir de bu işin yargı tarafı var.Allah Türki milletine zeval vermesin.

    Reply
  2. Abi o değil de sıkıntı ne biliyor musun? Yeni ucube sistemde cumhurbaşkanı büyükşehirlerin belediye başkanını görevden alabiliyor yani Mansur , Bozbey , Zeydan veyahut imamoğlu kazansa bile bunlar şöyle yaptı diyip görevden alacak ve yerine kayyum atayacak en çok da bu koyar ya milletin seçtiği adamı alaşağı etmek inşallah böyle bir durum olmaz da milletimiz az da olsa rahat eder tabi son söz artık genel seçimlere kalacak 5 sene sonrasına inşallah erken seçim olur da işler değişir.

    Reply

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.