Şeniz, Ceren ve Cenk'i yatakta basıyor! Zalim İstanbul 2. Bölüm – Istanbul Videopublished: 2019-04-09 10:15:28

Zalim İstanbul’un 2. bölümünde Şeniz, Cenk’in odasına giriyor ve gördükleri karşısında şok oluyor!

Ceren, Cenk’in odasına girer ve tekrar birlikte olur. Bu sırada Şeniz, Cenk ile konuşmak için odaya girer. Gördükleri karşısında şok olur. Cenk ve Ceren uygunsuz bir halde yataktadır.

Ceren, yakalanmanın verdiği mutluluğu yaşarken, Şeniz evin hizmetçisi konumundaki bir kız ile oğlunu basmanın verdiği öfkeyi yaşar. Cenk ise, bu duruma kayıtsız yaklaşır.

GENEL HİKAYE

Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.
Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda
Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Yağmur), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)

Watch the original Istanbul Video here

Some local news is curated - Original might have been posted at a different date/ time! Click the source link for details.

One Comment - Write a Comment

  1. cenkin sırtındaki dövmede cok guzelmis

    Reply

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.