İstanbul Maltepe'deki oy sayımında son durum – Istanbul Videopublished: 2019-04-15 12:36:06

İstanbul Maltepe’de devam eden oy sayımında son durumu, Ulusal Kanal Muhabiri Dilek Doğan aktardı. Dilek Doğan, “176 sandık, kaldığı yerden devam ediliyor. İtiraz edildi ancak YSK, hala kararı oylamış ve onaylamış değil. Bu yüzden de kalan 176 sandığın, dün 913 sandık sayılmıştı, 176 sandık kalmıştı. Onların sayımına halen devam ediliyor. Maltepe’de 1089 sandık vardı. Şu anda da onların sayımı bitmek üzere diyebiliriz. Yalnız iki kurul üyesi var. CHP’nin yeni terminal kurulma talebi kabul edilirse 50’şer terminalden 100 ayrı terminal oluşturulacak ve bu sayede de daha hızlı sayılabilecek. Seçimin tekrarı istenebilir. YSK, seçimin tekrarını isterse 2 Haziran’da İstanbul tekrar seçime gidecek. Aksi durumda da yani YSK eğer tabloyu kabul ederse de İmamoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilecek” dedi

Watch the original Istanbul Video here

Some local news is curated - Original might have been posted at a different date/ time! Click the source link for details.

14 Comments - Write a Comment

 1. Ysk benim nazarimda bitmistir…..
  Neden nisan 13 ysk nin karar verme gunuydu ne olursa olsun karar vermeliydi.ama veremedi…ysk bitmistir kardesim…yaziklar olsun sizlere be tuh

  Reply
 2. Hepsi kendini akliyor topu yak ya atiyor . Ysk da yukari bakiyor bilal asagi bakiyor sakal .😅😅 .

  Reply
 3. Artık secmen olarak ben bu ükede hic bir şeye inanmıyorum secim mecim boş bir kavram haline geldi

  Reply
 4. Hak adalet varmıki türkiyede yazklar olsn yuhhhh

  Reply
 5. Seçim boşsa nedn oykylkanıyozki haj hukuk yok zatn

  Reply
 6. AKaPe nin İstanbul yenilgisinin son ve resmi mührünün Türkan Saylan adının verildiği kültür merkezinde vurulması tesadüf olabilir mi?

  Reply
 7. AKaPe nin İstanbul yenilgisinin son ve resmi mührünün Türkan Saylan adının verildiği kültür merkezinde vurulması tesadüf olabilir mi?

  Reply
 8. Ayıp vatandasın oyunu sayamıyorsan niye varsın?O zaman secimin ne manası var? RTE secsin İBB başkanını Assın Tesekkürler ben.

  Reply
 9. YSK ne yapsın karsısimdakini düşününce adamlar iç savaş çıksa Yeminle zil takıp oynarlar öyle ya şimdi oraya akpliler de gelse yaşanan sıkıntının hesabını kim verebilir 3000 oyla kazansalardi bu kadar uzarmiydı bu iş Allahtan korkmayip da Allahı ve dinini çıkarları için kullanan kim varsa Allah. …….

  Reply
 10. Ulan şerefsiz vatanhainleri ulusal kanal, hırsız gürcünün yanlısı olmuşsunuz, sizin o ibine doğu perinçek denen ite ne oldu teyyup yanlısı oldu şerefsiz vatanhaini perinçek köpeği ermeni piçi perinçek piçi

  Reply
 11. Ekonomi düştü halk düştü

  Reply
 12. Beyaz icip milkete siyah cay atmak ayıptır

  Reply

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.