YSK, İSTANBUL İÇİN YENİDEN SEÇİM KARARI ALIRSA KİM KAZANACAK? ADİL GÜR ÇOK İDDİALI! – Istanbul Videopublished: 2019-04-16 14:28:02

31 mart seçimleri öncesinde İnternethaber stüdyolarında olay açıklamalar yapan Adil Gür, Küçükçekmece, Esenyurt ve Üsküdar’ı kaybeden parti İstanbul’da kaybeder demişti. Adil Gür, Ağrı, Şırnak ve Bitlis’te AK Parti’nin kazanacağını, Ankara’da Cumhur İttifakı Mehmet Özhaseki ile Millet İttifakı adayı arasındaki yarıştan Mansur Yavaş’ın galip çıkacağını söylemişti. Adil Gür İstanbul’da ise Ekrem İmamoğlu ile Binali Yıldırım arasındaki belediye başkan adayı yarışmasının karakolda biteceğini belirtmişti.
Hadi Özışık ile tekrar buluşan Adil Gür, Kılıçdaroğlu’nun hakkını teslim ederken, seçmen kararını AK Parti iktidarından yana kullandı ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başarılı bir seçim kampanyası geçirdiğini belirten ünlü anket şirketi sahibi Adil Gür, anket sonuçları hakkında da çarpıcı ifadeler kullandı.
Peki İstanbul’da seçimlerin sonucu ne olacak. Ekrem İmamoğlu’na mazbata verilecek ki? AK Parti’nin itirazına Yüksek Seçim Kurulu ne cevap verecek? YSK Başkanı Sadi Güvern ne zaman açıklama yapacak? Erdoğan İstanbul’da seçimlerin yenilenmesini istiyor mu? MHP lideri Devlet Bahçeli ne düşünüyor? İyi Parti lideri Meral Akşener seçimlerin yenilenmesi konusunda nasıl bir düşünceye sahip? Maltepe seçim sonuçlarında ne çıkacak? Tüm bu soruların yanıtı, seçim sonuçlarını bilen Adil Gür açıklıyor. Seçmen Ak Parti başta olmak üzere Saadet Partisi ve diğer partilere ne mesaj verdi?

#hadiözışık #binaliyıldırım #adilgür #istanbul #seçim #ekremimamoğlu #belediyebaşkanı #ysk #oy #kurul #anket #maltepe
#mazbata #chp #belediyebaşkanadayı #yüksekseçimkurulu

https://www.internethaber.com

► Hadi Özışık’ın tüm yazıları için tıklayın http://www.internethaber.com/hadi-ozisik-1022z.htm

► Hadi Özışık YouTube Kanalına Abone Olmak İçin:
https://www.youtube.com/channel/UC73V…

Hadi Özışık ile Basın Odası Programımız Sokak Röportajları ve Sürpriz Konuk İsimlerle YouTube Üzerinden Sizlerle Buluşuyor.

Takipte Kalın!

🌐 Bizi Takip Edin!
https://www.instagram.com/hadiozisik/

🌐 Bünyemizde Bulunan Haber Siteleri;
http://www.internethaber.com/
http://www.gazeteciler.com
http://www.gazeteoku.com
http://www.memurhaber.com
http://www.ekofinans.com
http://www.internetspor.com
http://www.elmaelma.com
http://www.haberoku.com
http://www.tvhaber.com
http://www.sinemakeyfi.com
http://www.haberciler.com
http://www.sporoku.com

Watch the original Istanbul Video here

Some local news is curated - Original might have been posted at a different date/ time! Click the source link for details.

34 Comments - Write a Comment

 1. 15 seçim gördüm hayatımda ilk defa gördüm bir sandığın 3/4 defa sayıldığını ve ikdidar olan partinin bir seçime, 12 defa itiraz ettiğini gördüm tek bir ilde gördüm, vaay be

  Reply
 2. Adil Gür kadar manipüleci var mı acaba? Sen anketçi değil kuklasın .

  Reply
 3. İnşallah yiniden seçim olmaz imamoğlu kazanır biz akpartililer yandı

  Reply
 4. Utanmaz hala çıkıp konuşabiliyor

  Reply
 5. imam oglu acayip fark atar bunu gormemek icin geri zekali olmak lazim.. sadet partisinin alyi muhalefete verir sen karamiollaoglun   son konusmalarini dinlemedinmi ???

  Reply
 6. Beyler 15 gündür her gün zam var uyumaya devam edin 17 yildir iflas durumdayız allah yardımcımız olsun inşallah

  Reply
 7. 10% binaliye verdim tekrarlanirsa Ekreme veririm diyor ne hikaye anlatiyon skk

  Reply
 8. Adil gür sen ağızdan konuşmuyorsun

  Reply
 9. Başkanlık sistemi referandumu cumhurbaşkanlığı vsecimi iptal edilsin..bu seçim ve referandumlarda büyük şaibeler var..# YSK 2002 den sonraki seçimleri yenile.. Ysk akepenin girdiği her seçim şaibelidir

  Reply
 10. Ak partili adil gür yerine daha bağımsızlarla haber yapılsa daha uygun olur helede internet haberde. Qzaten yandaş tv kanllarında ciddi algı operasyonu yapıyorlar burada yapmayın bari.

  Reply
 11. YAPILAN HIRSIZLIKLAR NE OLACAK….

  Reply
 12. siz cok beklersiniz artık o devirler gecti ekrem imamoglu vakti geldi akparti donemi yok artık bıktık bunlardan sizde yalakalıgını yapmayın

  Reply
 13. Hocam yeniden seçim olursa mağdur olan alır gibi algı yapmayın. Bu fikir hukuksuz iptal edilen bir seçimi haklı hale, önceki ve sonraki seçimleri de büyük şaibelere açar. Halk kararını verdi, gereği yapılsın.

  Reply
 14. Tebrik ediyorum. Yayıncılık açısından ve sorular açısından güzel bir program olmuş. YÜreğinize sağlık.

  Reply
 15. Özışık kardeşlerin omurgasızlığını biliyoruz zaten.hadi bey'i bilmem ama Süleyman bey pelikancı.bunlar 28 Şubat döneminde hürriyetin manşetini sürekli gözümüze soktular ama bu pelikancılar son dönemimizde hürriyetin manşetinden daha rezil manşetler ve köşe yazıları ile karşımıza çıktılar.her zaman söylüyorum bunların ülkenin bekası ile dertleri yok,tek dertleri kendi ikbal ve istikballeri ,uykularını kaçıran ayaklarını titreten akpartinin siyaset sahnesinden silenmesi ile kendilerinin de silineceğini farkındalar.hadi bey hangi şirketleriniz İBB den kać tane ihale almıştır kaç işini yaptınız açıklayın aydınlanalım.

  Reply
 16. İSTANBULLUYA DARBE!
  Sandıktan çıkanı AKP kabullenmez ise bu darbe sadece bizi Yüzyıl kadar geriye götürmez; Dünya demokrasi tarihine kara leke olarak geçer! Eski Türkiye'de de aksaklıklar vardı; lakin sandığa darbeyi bırakın sivili, Asker bile yapmamıştı… Bu bir utanç… Vicdanınız elveriyor mu? Masa başında Belediye Başkanı mı tayin edeceksiniz? Türkiye bugünleri hiç unutmayacak… Sivil darbeyi Ak Parti tabanı da kabul etmeyecek! İstanbul'a ve İstanbul'da darbe yapamazsınız; İstanbulluya darbe yapamazsınız! Yüzyıllarımızı heba edemezsiniz! Süreç çok şaşırtıyor; demokrasiye inananları çok şaşırtıyor! Yiyeceğimiz amborgo, kriz ve yalnızlaşmayı bir kenara bıraktım! Halkı tanımamanın tanımı olmaz! Partisi de olamaz! 2002'de iktidara gelen Adalet ve Kalkınma Partisi'nden geriye kalan tek şey sandık sonucunu tanımayarak; seçim yerine atayarak Başkan tayin etmek! Mesele tarifsiz olup; söz tükenmiştir. Yazacak bir şey kalmamıştır ve yorumsuzdur…

  Reply
 17. Adil Gür efendi öbjektiflik adına vıcık vıcık ucuz demogoji yapıyor!!!

  Reply
 18. Turkiye halki ne istiyor daha iyi ne kim secdikleri insan Allah yolundami halk Allah icin ne kadar yasiyor secime Allah icinmi yoksa keyf surmek icinmi oy verecek butun bu sorulari sormak lazim

  Reply
 19. Şuraya yazayilim yenilerseniz 6 puan imamoglu fark atar ekonomiyi kucağiniza alir bu topraklardan kotulugun sokulmesi de hizli olacaktir.Konusmalariniz cok yanli bu devran donecek hafif hafif donmeye basladiniz zaten!

  Reply
 20. Başlıkla videonun alakası yok.

  Reply
 21. İstanbul'da halk seçimi yaptı.Tarih herşeyi kaydediyor.

  Reply
 22. Sayın Hadi Bey Adil Gür AKP'ye toz konduramıyor

  Reply
 23. Şeçim yenilenirse,
  %72,5 İmamoğlu başkan olur.
  Palavraci kutsal algicilar

  Reply
 24. Seçim yenilenirse Saadettin oylarının 3 de 1 i yine kendinde kalır. Kalan 3 de 2 nin büyük çoğunluğu imamoğluna gider. DSP ye atılan oyların bence gene yarısı CHP ye gider kalan yarısı Dsp ye yine atar yada oy kullanmaz. Bu arada küskün seçmen ve umutsuz seçmen de seçim yenilenmesi ile tetiklenir. Umutsuz ve küskün seçmenin özellikle sokak röportajlarından gördüğümüz kadarı ile sandığa gitmeme sebepleri , seçimi kazanacaklarına inançları olmamaları. Geriye ittifakların kendi oyları kalıyor. CHP ve İYİ parti fire vermez. AKP ve MHP ye gelince, bu olaylı seçim itirazlarından sonra belki 10 bin belki 20 bin en az tepki oyu imamoğluna döner.Yine 20 bine yakın insanda yapılanları saçma bulur sandığa gitmez. Totale vurduğunuzda 100 bine yakın oy ile imamoğlu yeniden seçilir. Fakat seçim yenilenir ve fark artarsa, Ekrem imamoğlunun bu sefer iptal edilen seçimde demek ki esas AKP benim oyumu çalmış argümanı da eline geçer. Ve mağduriyete rağmen kazanılan zafer insanoğlu için her zaman daha kıymetli olacaktır.Ekrem imamoğlu verdiği sözleri yerine getiren bir belediyecilik yaparsa ,AKP genel seçimi 5 yıl beklemeden 2 yıl sonra yaratılacak bir neden ile ki bu yine bekayı tehdit eden bir unsur olacaktır, erken seçimi ister.

  Reply
 25. Adil bey cok güzel anlatiyor,herkesin anliyacagi sekilde. Tesekkürler

  Reply
 26. adil gür, sen nasıl bir analizcisin ki atıyorum diye başlıyorsun.

  Reply
 27. İstanbulda halk seçimini binaliden yana kullandı. Hırsız ekrem bizim oyları çaldı, kendine yazdı. Böyle başkanlık olurmu, bundan hayır gelirmi. İstanbulda tekrar seçim istiyoruz. Gerekirse sesimizi yükseltiriz. Hırdızlığa göz yumuluyor. Adalet er geç yerini bulacak.

  Reply
 28. Bakın Binali Bey ne demiş? 'Binali Yıldırım açıklamasında ‘Demokrasi ve hukuk işlemiş, körüklenen gerilimin gereksizliği görülmüştür’ ifadelerini kullandı. Hayırlı olsun. Hoşgeldin imamoğlu….

  Reply
 29. Adil Bey, dansöz gibi kıvırma….

  Reply
 30. seçim değil, geçim sorunumuz var…

  Reply
 31. Çok boş konuşuyor öz ve net konuşmayı bilmiyor maksat laf olsun süre dolsun

  Reply
 32. Noldu la dingiller, mazbatayı dün aldı İmamoğlu,perde arkasından sessizce ağlayın 😀

  Reply
 33. Mazbata verilse bile tam kanunsuzluk hali belgeler ile ispat edildiğinde imamoglunun başkanlığı düşer inşallah düşmez yeni nesil chp li yönetimi bir görsün yaşım 45 milletin götünü yıkamaya su bulamamıştı halk partiliyim diye gezecen 32000 euroluk saat tak imamoglu sözüm sana

  Reply

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.