O benim eserim! – Zalim İstanbul 7. Bölüm – Istanbul Videopublished: 2019-05-14 07:20:47

Zalim İstanbul’un 7. Bölümde Cemre, Cenk’i yüzleşmesi için Nedim’in odasına sokuyor!

Cemre kararlıdır. Cenk’in geçmişiyle yüzleşip bu travmadan kurtulması gerektiğini bilir. Bu yüzden onu Nedim’in odasına sürükler. Can alıcı sözlerle Cenk’in, Nedim’e karşı bakışını değiştirmeye çalışır; fakat, Cenk’in travması büyüktür. Suçluluk duygusuyla Nedim’in yüzüne bakamaz. Düştüğü duruma sebep olduğunu bir kere daha söyleyerek odayı terk eder. Cemre onun gidişini gözyaşlarıyla izlemek zorunda kalır…

Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.
Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda
Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Ceren), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)

#zalimistanbul #ozandolunay #simaybarlas #berkergüven #serakutlubey #baharşahin #ceren #cemre #cenk #nedim

Watch the original Istanbul Video here

Some local news is curated - Original might have been posted at a different date/ time! Click the source link for details.

2 Comments - Write a Comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.